växjö auktionskammare

Växjö Auktionskammare, Växjö. gillar. Dagliga auktioner via tppsuccessteam.info Välkomna till Hjalmar Petris väg 46, eller ring 00 så berättar vi. Växjö Auktionskammare etablerades år och är ett av Sveriges äldsta auktionshus. De håller kontinuerligt onlineauktioner med ett brett sortiment av objekt. Auktionerna sker via tppsuccessteam.info Växjö Auktionskammare anordnar även husauktioner på begäran. Växjö Auktionskammare utför även värderingar och. Auctionet har nätauktioner med inredning, design, konst och vardagsantikviteter. Vi samlar Europas auktionshus. Bjud på auktion idag.‎Växjö Auktionskammare (86) · ‎Alla föremål på Växjö · ‎Konst · ‎Keramik & Porslin.

Växjö auktionskammare - vill

Skapa ett konto Med ett konto kan du bland annat bevaka intressanta sökningar och auktioner. Läs mer Sverige 11d 5h Dela. Höjd 40, diameter 28 cm. Släng inte dina gamla saker, vi hjälper dig sälja till rätt pris. Barnebys tipsar om 15 designmöbler med ett utropspris under lappen som just nu går att hitta på auktion. Olja på duk, signerad och daterad Läs mer Sverige 3d 22h Dela. Läs mer Sverige 3d 3h Dela. Så stylar du fönsterbrädan Fönsterbrädan är så sundbyberg stad mer än en plats att ställa blommorna på. Se alla svt1 fråga doktorn Sök slutpriser Våra bloggar Gör en värdering. Pall jugend med broderad sits höjd 40, längd 60 cm. Rygghöjd 79, längd cm. växjö auktionskammare